Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Yepyeni Bir Barbie® Bebeği: Deniz Kızı Barbie®!..

Dünya çapındaki kız çocuklarına eğlence, moda, arkadaşlık ve paylaşımı öğreterek, hayal dünyasını zenginleştiren Barbie® bebekleri, yepyeni bir karakterle kız çocuklarının kalbini fethediyor.

Barbie® bebekleri ailesinin yeni üyesi Deniz Kızı Barbie® (Mermaid Barbie), tüm Barbie® bebekler gibi yine güzelliği ile kız çocuklarının hayallerini süslüyor.

Deniz Kızı Barbie®’nin renkli uzun saçları ve tıpkı bir deniz kızı gibi hareket edebilen parlak kuyruğu var. Su altında kollarını hareket ettirebilen Denizi Kızı Barbie®, bu şekilde yüzebiliyor.

Deniz Kızı Barbie®’nin saçlarını taramak için tarak, ayna ve prenses tacı gibi aksesuarları ve tıpkı kendisi gibi güzel bir deniz kızı olan Kayla adında bir de arkadaşı bulunuyor.

Deniz Kızı Barbie®’nin oyun seti ise tuvalet masası ve son derece şık aksesuarlardan oluşuyor. Yaz tatilinde küçük kızınızı sevindirip, hayal dünyasını geliştirmesi için ona Deniz Kızı Barbie® almakta acele edin.

Mattel tam 58 yıldır 36 ülkede 27 bin çalışanı ile çocukların gönlünde taht kuruyor. Mattel’in Barbie®, Hot Wheels®, My Scene®, Fisher-Price®, Matchbox® ve Scrabble® gibi hem çocuklar hem de yetişkinler için oyuncak ve oyun setleri bulunuyor...

Ayrıntılı bilgi için: www.mattel.com / www.barbie.com
Yepyeni Bir Barbie® Bebeği: Deniz Kızı Barbie®!.. cevir Kaydet kadin777
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Yepyeni Bir Barbie® Bebeği: Deniz Kızı Barbie®!.. ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Yepyeni Bir Barbie® Bebeği: Deniz Kızı Barbie®!.. yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi