Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Yarı Fiyatına Uçak Bileti....

Worldpuan’larla yarı fiyatına uçak bileti

Kredi kartı pazarının lideri World’ün Atlas Jet işbirliğinde başlattığı yeni kampanya ile, Worldcard sahipleri yurtiçi uçak biletlerini Worldpuan’larıyla yarı fiyatına alabilecek. Kurban Bayramı ve yarıyıl tatili dönemini de içeren kampanyada Worldcard sahipleri puanları ile, 3 Ocak-28 Şubat 2005 tarihleri arasında yarı fiyatına yurtiçi uçak biletlerine sahip olabilecek.


Kampanya ile ilgili görüşlerini açıklayan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer, “Son dönemde havayolu şirketlerinin sayısının artmasıyla, uçak yurtiçi ulaşımda giderek daha sık kullanılmaya başlandı. ETS ve Atlas Jet işbirliğiyle başlattığımız kampanya ile, Kurban Bayramı ve sömestr tatilini de kapsayan oldukça hareketli bir dönemde Worldcard kullanıcılarına Worldpuan’larını kullanarak yarı yarıya indirimli bilet alabilecekleri bir olanak sunuyoruz. Tüm Türkiye’de 70 bine yaklaşan üye işyeri bulunan World sisteminde, çeşitli kampanyalardan yararlanarak hızla puan toplamak mümkün. Kart hamillerimize Worldpuan’larını en iyi şekilde değerlendirebilecekleri cazip bir teklif sunduğumuz için çok mutluyuz” dedi.
Yarı Fiyatına Uçak Bileti.... cevir Kaydet kadin4922
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Yarı Fiyatına Uçak Bileti.... ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Yarı Fiyatına Uçak Bileti.... yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi