Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Yabancı Damat Dizisi

ege'nin iki kıyısından; türkiye yunanistan'dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor. gaziantep'in ünlü baklavacısı kahraman usta'nın kızı nazlı ankara üniversite eğitimini bitirmiş memleketine dönmüştür. çok sevgili kızlarının dönüşünü hasretle bekleyen aile çok mutludur. ama nazlı'yı bir sürpriz beklemektedir.

kahraman usta, kızının evliliği için ortağı ökkeş usta'nın oğlu kadir'e söz vermiştir. nazlı buna şiddetle karşı çıkar. nazlı'nın düşüncesine başta babası olmak üzere annesi, dedesi, ablası eniştesi karşıdır. bir kere söz verilmiştir olacaktır.

ökkeş kadir'in kendisini istemeye geldikleri gün evden kaçan nazlı, bodrum'daki okul arkadaşı zeynep'e gider. nazlı burada bir otelde bulur çalışmaya başlar. ailesi her yerde nazlıyı aramaktadır. sırada nazlı bodrum yakışıklı, yabancı bir gençle tanışır. nazlı gencin ingiliz olduğunu zannetmektedir. oysa genç, ailesi istanbul'dan atina'ya göç etmiş niko adında bir yunanlıdır.

yıllardır birbirlerine düşmanlık beslemiş iki ülke insanı yunanlı bir gençle antepli bir kızın arkadaşlığı nasıl olacaktır? nazlı niko birbirlerine deliler gibi aşık olurlar. ancak aşireti ile sözlüsü nazlı'nın peşine düşer. ayrıca niko'nun, ses yıldızı sevgilisi anna aşk için büyük bir engeldir. üstüne üstelik niko'nun ailesi türk'lerden, nazlı'nın ailesi yunanlılardan nefret etmektedir.
Anahtar Kelimeler: Yabancı Damat dizisini izle,Yabancı Damat hakkında , Yabancı Damat eski bölümlerini izle diziler43
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi