Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Taksim ın En Büyük Yazlık Gece Klübü “bosphorous ıbıza Club” Muhteşem Bir Partiyle Sezona Merhaba Dedi!.. “ıbıza”nın 1000 Kişilik Terasında Düzenlenen Partide Dj Performansları Ve özel şovlarla Eğlence Tavan Yaptı!..

İstanbul gecelerinde “yaz” rüzgarı!.. Taksim in en büyük yazlık gece kulübü “Bosphorous Ibiza Club” bu gece düzenlenen muhteşem partiyle sezona merhaba dedi… “Ibiza”nın 1000 kişilik terasında düzenlenen olan partide ünlü sanatçılar ve podyum dünyasının güzelleri bir araya geldi... Ünlü Dj Musti nin performansıyla coşturduğu gecede yurtdışından gelen dans grupları “Bosphoros Ibiza Club”ın açılış partisinin konukları için çok özel şovlar sergiledi.   

 

Taksim ın En Büyük Yazlık Gece Klübü “bosphorous ıbıza Club” Muhteşem Bir Partiyle Sezona Merhaba Dedi!.. “ıbıza”nın 1000 Kişilik Terasında Düzenlenen Partide Dj Performansları Ve özel şovlarla Eğlence Tavan Yaptı!.. cevir Kaydet ucankus13200
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Taksim ın En Büyük Yazlık Gece Klübü “bosphorous ıbıza Club” Muhteşem Bir Partiyle Sezona Merhaba Dedi!.. “ıbıza”nın 1000 Kişilik Terasında Düzenlenen Partide Dj Performansları Ve özel şovlarla Eğlence Tavan Yaptı!.. ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Taksim ın En Büyük Yazlık Gece Klübü “bosphorous ıbıza Club” Muhteşem Bir Partiyle Sezona Merhaba Dedi!.. “ıbıza”nın 1000 Kişilik Terasında Düzenlenen Partide Dj Performansları Ve özel şovlarla Eğlence Tavan Yaptı!.. yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik uçan kuş Manken Resmi