Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Play Yoga With Adidas

"400">Rainbeau Mars’ın yorumuyla ‘Play Yoga with adidas’ günleri başlıyor!

adidas, Rainbeau Mars’ın yorumuyla yogaya dinamik bir soluk kazandıran performans odaklı Play Yoga seanslarını, Kasım-Aralık aylarında İstanbullular ile buluşturuyor.

Rainbeau Mars’ın yorumuyla yogaya dinamik bir soluk getiren performans odaklı ‘Play Yoga’, Kasım ve Aralık aylarında gerçekleştirilen özel seanslar ile yoga severlere tanıtılacak. Seanslara katılanlar, İstanbul’un seçkin spor merkezlerinden Coliseum ve Essporto’da 2 ay boyunca devam edecek ‘Play Yoga with adidas’ seansları ile performans yogası öğrenecek.adidas’ın ‘Play Yoga’ seanslarına katılarak bu keyifli sporu öğrenmek isteyenler, Women’s Health dergisinde yeralan Play Yoga kuponu ile birlikte, belirtilen adidas mağazalarına gelerek hem Rainbeau Mars’ın adidas için özel hazırladığı “Play Yoga” DVD’sine, hem de 1 seanslık ‘Play Yoga with adidas’ katılım davetiyesine ulaşabilecekler. Katılımcılar, ücretsiz servisler “Play Yoga” seanslarına katılabilecekler.

Play yoga seanslarından daha çok faydalanmak isteyen katılımcılar ise adidas mağazalarından yaptıkları alışverişlerle, 4 ya da 8 seansa ücretsiz olarak katılma hakkı elde edecekler.

“Play Yoga with adidas”’a başvurabileceğiniz mağazalar:
AKMERKEZ WOMEN, BAHARİYE P.C., BEYOĞLU PC, CAPITOL, CAROUSEL, CARREFOUR, CEVAHİR PC, GALLERIA, METROCITY PC, NAUTILUS, NİŞANTAŞI, MEYDAN PC, İSTİNYE PC, CAPACİTY PC

Play Yoga With Adidas cevir Kaydet kadin16012
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Play Yoga With Adidas ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Play Yoga With Adidas yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi