Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Ntv Nin Başarılı Haber Spikeri Banu Güven, Atv Ana Haberi Sunması ıçin çok Cazip Bir Teklif Aldı Ama Kabul Etmedi!...

İşte Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu nun yazısı Banu Güven atv ye “Hayır” dediTurkuvaz Medya Grubu nun atv ye anchorman, Sabah a başyazar olarak üç yıllık maaş tutarı olan 900 bin YTL ödeyip transfer ettiği Mehmet Barlas, bir süredir atv nin ana haber bültenini sunmuyor. Çünkü Mehmet Barlas lı atv Ana Haber Bülteni nin reyting tablosu ne Barlas ı mutlu etti, ne de atv yi...
O yüzden Barlas, yaz tatiline çıktı ve atv ana haber bültenini sunmayı bıraktı.
Barlas ın yerine önce Şebnem Sunar Küçük çıktı atv ana haber bültenine, o da tatile çıkınca da iş kanalın hafta sonu haberlerini sunmak için kadrosuna kattığı Fuat Kozluklu ya düştü.
Ancak geçici bir tablo bu.
Zira atv yönetimi, ana haber bültenini sunacak yeni bir isim arayışına girdi.
atv yöneticileri Banu Güven i almak istediler ama olmadı...
Çünkü Güven, atv den gelen bu cazip teklifi kabul etmedi.
Neden mi?
Nedeni şu:
NTV gece haberlerinin sunucu Banu Güven, atv nin teklifini şu gerekçeyle reddetti: “atv eski atv olsa, teklifi kabul ederdim ama kanal sahip değiştirdi. Kanalın yeni patronla birlikte yayın çizgisinin değişeceği yönünde yaygın bir kanaat var kamuoyunda... atv eski çizgisinde mi kalacak, yoksa yeni bir yola mı sapacak belli olmadan böyle bir teklife evet diyemem.”
Banu Güven, bazıları gibi “İlke de neymiş, para her şeymiş” demeyip teklifi kabul etmedi.
atv nin yeni haber yüzü çok yakında bulunacak, bakalım bu kim olacak?

Ntv Nin Başarılı Haber Spikeri Banu Güven, Atv Ana Haberi Sunması ıçin çok Cazip Bir Teklif Aldı Ama Kabul Etmedi!... cevir Kaydet ucankus4539
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Ntv Nin Başarılı Haber Spikeri Banu Güven, Atv Ana Haberi Sunması ıçin çok Cazip Bir Teklif Aldı Ama Kabul Etmedi!... ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Ntv Nin Başarılı Haber Spikeri Banu Güven, Atv Ana Haberi Sunması ıçin çok Cazip Bir Teklif Aldı Ama Kabul Etmedi!... yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik uçan kuş Manken Resmi