Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Niran ünsal Ve Ailesinin Tatil Keyfi!.. Eşi Oğuz Türküsev Ve Kızları Ata ıle şeker Le Birlikte Yarı Yıl Tatilini Sapanca Da Geçiren Niran ünsal ın Tatilinden Fotoğraflar Bir Tık ötede!..

Niran ve çocukları sömestre tatilinde Sahnelerin ve ekranların güçlü sesi Niran Ünsal, okulların sömestre tatiline girmesini fırsat bilerek eşi Oğuz Türküsev ve çocukları Ata ve Şeker ile Sapanca nın yolunu tuttu. Tatil boyunca mutlu bir aile tablosu çizen Niran Ünsal, eşi ve çocukları arazi sporlarıyla yakından ilgilenirken, eğlenceli saatler yaşadı. ATV adı verilen dört tekerlekli arazi motorlarıyla gezinti yapan, salıncaktan sallanan Niran Ünsal ve çocukları tatilin hiç bitmesini istemedi. Niran Ünsal, sahne ve televizyon çekimlerinden fırsat bularak Sapanca da çok güzel bir sömestre keyfi yaşadıklarını söyledi. sunauckarisoglu@ucankus.com Niran ünsal Ve Ailesinin Tatil Keyfi!.. Eşi Oğuz Türküsev Ve Kızları Ata ıle şeker Le Birlikte Yarı Yıl Tatilini Sapanca Da Geçiren Niran ünsal ın Tatilinden Fotoğraflar Bir Tık ötede!.. cevir Kaydet ucankus9404
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Niran ünsal Ve Ailesinin Tatil Keyfi!.. Eşi Oğuz Türküsev Ve Kızları Ata ıle şeker Le Birlikte Yarı Yıl Tatilini Sapanca Da Geçiren Niran ünsal ın Tatilinden Fotoğraflar Bir Tık ötede!.. ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Niran ünsal Ve Ailesinin Tatil Keyfi!.. Eşi Oğuz Türküsev Ve Kızları Ata ıle şeker Le Birlikte Yarı Yıl Tatilini Sapanca Da Geçiren Niran ünsal ın Tatilinden Fotoğraflar Bir Tık ötede!.. yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik uçan kuş Manken Resmi