Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Modaseverlere Pembe MasallarMODASEVERLERE PEMBE MASALLAR

Bir varmış, bir yokmuş. Evvel zaman içinde, kalbur zaman içinde, zamanın da ötesinde, içinde oyuncuların, şarkıcıların yaşadığı Hollywood diye bir yer varmış. Bu Hollywood denen yer öyle şaşaalı bir yer imiş ki; kimin nasıl yaşadığı, ne giydiği her zaman merak edilirmiş. Hele hele “moda” denen kavram orada yaşamın olmazsa olmazıymış.

Yıllardan 2009, kışın ilk aylarında Hollywood’da hiçbir ünlünün hayır diyemeyeceği bir trend çıkmış ortaya. Bu trend öylesine büyüleyiciymiş ki; soğuk kış aylarında tüm canlılığı ve renkliliğiyle birden herkesin ruhunu ısıtıvermiş. Böylesine canlı, böylesine renkli bir kişilik taşıyan şey, aslında sadece bir renkmiş. Ama öyle bir renkmiş ki; taa çocukluk yıllarından tüm kadınların hayallerini süslermiş. Bu rengin adı, pembeymiş.

Hollywood’un yüksek tepelerinde yaşayan ünlüler, kış mevsiminin iç karartıcılığından bir nebze uzaklaşmak, canlanmak için gardroplarını alabildiğine pembe fistanlarla süslemişler. Özellikle de pembenin “fuşya” olarak adlandırılan tonuyla. Selena Gomez, Sarah Harding, Susan Sarandon, Sarah Jessica Parker, Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Kerry Washington, Kyra Sedgwick, Elizabeth Hurley gibi pembe tutkunu birçok isim varmış.

Kimi uzun straples elbisesiyle, kimi omuzları örten modelleriyle; kimi tek renk içinde, kimi başka renklerle harmanlayarak bu renge aşklarını ilan etmişler. Pembeyi almışlar, baştacı yapmışlar, o davet senin bu davet benim, kırmızı halı üzerinde sülün gibi salınıvermişler. Bu mutluluğun, enerjinin etkisiyle kış ayları boyunca birlikte mutlu bir şekilde yaşamışlar…

Bu masalın sahibesi hikayenin ne kadar kısa olduğunun farkındaymış; ama biliyormuş ki; yazıdan çok görüntü kalırmış kişinin hafızasında. O yüzden sadık okuyucularına yazısına son verirken, “bol pembe günler” dilemiş gönlünce.Simge Kurban
simgefashinn@gmail.com

Modaseverlere Pembe Masallar cevir Kaydet kadin19436
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Modaseverlere Pembe Masallar ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Modaseverlere Pembe Masallar yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi