Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Meltem Cumbul, Sinema Filmlerinde çektiği “sevişme Sahneleriyle” ılgili öyle Cesur Bir Açıklama Yaptı Ki!..

Meltem Cumbul, çektikleri sevişme sahnesinin basında yayınlanmasına tepki gösteren oyuncuları anlamadığını söyledi.. Eski filmlerinde birkaç sevişme sahnesinde rol alan Meltem Cumbul, “Propaganda” filmindeki Rafet El Roman la çektiği sevişme sahnesiyle ilgili “Dünya Bir Oyun Sahnesi” programında çarpıcı açıklamalar yaptı… O sahnenin filmi anlatan çok güzel bir sahne olduğunu dile getiren Cumbul, “Senaryoda gerekliyse ve inanarak çektiysem, neden o sahneden utanayım ki? İnandığın sahnenin utanması olmaz.  Ben o sahneyi çektiysem basında ne şekilde yer aldığı umrumda olmaz” dedi.

Meltem Cumbul, Sinema Filmlerinde çektiği “sevişme Sahneleriyle” ılgili öyle Cesur Bir Açıklama Yaptı Ki!.. cevir Kaydet ucankus13663
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Meltem Cumbul, Sinema Filmlerinde çektiği “sevişme Sahneleriyle” ılgili öyle Cesur Bir Açıklama Yaptı Ki!.. ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Meltem Cumbul, Sinema Filmlerinde çektiği “sevişme Sahneleriyle” ılgili öyle Cesur Bir Açıklama Yaptı Ki!.. yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik uçan kuş Manken Resmi