Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Geç Kalmadın: Grubunu Kur, Müziğe Başla!

"400">
7’den 70’e herkesin katılabileceği, eğlencenin, ritmin ve arkadaşlığın bir arada olduğu Ritmpark - İnteraktif Ritm Projesi; kurumsal katılımlarda şirketinizde; bireysel katılımlarda İstanbul Kadıköy’de bulunan Itri Müzik Okulu’nda devam ediyor. Yılların tecrübesi ünlü davulcu Asım Ekren’in de katılacağı projeye 3 ay boyunca devam eden gruplara, özel bir gecede kendilerini gösterme fırsatı veriliyor.
Doğu perküsyon ve Latin – Batı perküsyon gruplarının yer aldığı Ritmpark’a katılmak isteyenler; ister kendi gruplarıyla, ister mevcut bir gruba katılarak projeye dahil olabiliyorlar. Hafta sonu veya hafta içi, haftada 2 ders saati olarak yapılan çalışmaların özelliği ise grubun yapısına göre sürekli gelişmesi, yeniliklere açık olması ve belli bir zaman kısıtlaması olmaması.


Öğrencilere %20 İndirim
Kurumlara özel ritm çalışmalarının ve ritm projelerinin de geliştirildiği Ritmpark’ta ayrıca yaz boyunca en az 5 kişilik öğrenci gruplarına %20 indirim sağlanıyor.


www.ritmpark.comGeç Kalmadın: Grubunu Kur, Müziğe Başla! cevir Kaydet kadin10729
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Geç Kalmadın: Grubunu Kur, Müziğe Başla! ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Geç Kalmadın: Grubunu Kur, Müziğe Başla! yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi