Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Evlilik

EVLILIK (BÖLÜM 1)
Tipik bir maço adam, çok hos bir kadinla evlenir ve nikahin hemen ardindan, kurallarini ortaya koyar: "Eve ne zaman istersem, saat
kaçta sitersem, ki herseyden önce eger istersem, o zaman gelirim ve senden bu konuyla ilgili bir tartisma istemiyorum. Ben baska bir sey söylemedikçe, her aksam yemek masasini kusursuz istiyorum. Istedigim zaman eski kiz arkadaslarimla içmeye ve kagit oynamaya giderim ve bana bu konuda güçlük çikarma sakin. Bunlar benim kurallarim. Yorumun var mi?" "Hayir, benim için sakincasi yok. Yalniz sunu bil ki, burada her gece saat 7'de s*x yapilacak, sen olsan da, olmasan da."

EVLILIK (BÖLÜM 2)
Kari koca, evliliklerinin 40. yil dönümünde sert bir agiz dalasina girerler. Adam der ki; "Sen öldügünde, mezartasina söyle yazdiracagim;
- Burada benim karim yatiyor. Her zamanki gibi soguk - "Yaa??" der kadin; "Sen öldügün zaman da ben senin mezartasina söyle yazdiracagim";
- Burada benim kocam yatiyor. Nihayet sertlesti."

EVLILIK (BÖLÜM 3)
Doktor ve karisi kahvalti masasinda tartisiyorlar. Adam hiddetle masadan kalkar ve "sen zaten yatakta da iyi degilsin" der ve hisimla evi terkeder. Bir müddet sonra kötü bir hareket yaptigini düsünüp, durumu telafi etmek üzere telefon açmaya karar verir. Kadin
telefonu defalarca çaldiktan sonra açar ve adam sinirli bir sekilde sorar;
"Telefona cevap vermekte niye bu kadar geciktin?" "Yataktaydim" der kadin. "Bu saatte yatakta ne yapiyorsun?" "Ikinci bir görüs aliyorum."

EVLILIK (BÖLÜM 4)
Bir adamin 6 çocugu var ve bu basarisindan fazlasiyle gurur duyuyor. O denli gurur duyuyor ki, karisini, onun tepkisine ragmen, "6 çocugumun annesi" diye çagirmaya basliyor.
Bir gece bir partiye gidiyorlar. Adam eve dönme vaktinin geldigine karar verdiginde, karisinin da gitmeye hazir olup olmadigini ögrenmek istiyor. Olanca sesiyle bagiriyor; "Eve gidelim mi, 6 çocugumun annesi?"
Kadin, kocasinin bu dangalakligindan son derece rahatsiz oluyor ve o da ayni sekilde bagiriyor; "Ne zaman istersen, 4 çocugumun babasi!"

EVLILIK (BÖLÜM 5)
Bir isadami tavernaya girer, bara oturur ve bir duble martini siparis eder. Içkisini bitirdikten sonra, gömleginin cebine bir göz atar, ardindan barmene bir duble martini daha hazirlamasini söyler. Bunu da bitirince yine gömleginin cebine bir göz atar, sonra barmene dönüp bir duble daha martini siparisi verir.
Barmen; "Bakin bayim, size bütün bir gece boyunca martini getirebilirim. Fakat, bardagi her doldurmami istemenizden önce niçin gömleginizin cebine baktiginizi söylemek zorundasiniz." deyince adam cevap verir; "Karimin fotografina bakiyorum. Ne zaman gözüme güzel gözükecek, iste o zaman eve gitme zamani gelmis olacak."

Not: Alıntıdır.Evlilik cevir Kaydet komikyazi1075
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Evlilik ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Evlilik yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi