Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Evlenmeden önce Mutlaka Yapmanız Gerekenler!

"400">Cosmopolitan'ın haberi:

Erkek arkadaşınızla birkaç yıl içinde evlenme planınız olmasa ve hatta yakın gelecekte bir sevgili edinme olasılığı bile görmüyor olsanız da, karşınıza ne zaman ne çıkacağını şimdiden kestiremezsiniz. İlk görüşte aşka inananlara içten içe kızıyor olsanız bile, bir gün sokakta karşılaşacağınız birine çarpılma ihtimalini göz ardı etmemelisiniz. İşte o dakikadan sonra tek kişilik planlarınızı unutabilirsiniz. Siz iyisi mi, önerilerimize göz gezdirin ve geç olmadan hepsini teker teker uygulamaya bakın.

DÜNYAYI GEZİN

Kocanızla seyahat etmenin zevkli olmadığını iddia etmiyoruz ama tek başına maceraya atılmanın heyecanını yabana atamayacağımız da bir gerçek. Haritadaki yerini bile bilmediğiniz ülkelere gidin. Evlenmeden önce pasaportunuzda en az altı ülkenin giriş damgası olduğundan emin olun.

FEMİNEN TARAFINIZI ORTAYI ÇIKARIN

Feminen deyince, aklınıza hemen pembe duvarlar gelmesin. Bu şekilde evinize ilk defa gelen bir erkeği elinizden kaçırma riskiniz çok yüksek olur. Evinizin değişik köşelerine dişi öğeler yerleştirin. Örneğin rengarenk, süslü püslü minderler edinin. Çünkü evlendiğinizde kocanızla ortak bir zevke sahip olmanız bekleneceğinden mobilya ve aksesuar seçimine beraber karar vermeniz gerekecek. Sol yüzük parmağınıza evlilik yüzüğünüzü takmadan önce taşlı yüzükler edinin. Çünkü sonra gerçek yüzüğü taktığınızda, onu gölgeleyen başka bir şey takmak istemeyeceksiniz.

YATAĞINIZIN KEYFİNİ SÜRÜN

İleride yatağın sadece belli bir tarafında sevdiğiniz erkekle uyuyacaksınız. İş işten geçmeden, yastık yığınının tam ortasına geçerek gerine gerine uyumak sizin de hakkınız.

İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEYE TÜM PARANIZI YATIRIN

Çok zengin biriyle evlenmediğiniz takdirde, istediğiniz bir şeyi almadan önce hep hesap kitap yapmanız gerekecek. Hazır kendinize yatırım yapabilecek durumdayken, o çok istediğiniz çantayı ya da içinde kendinizi çok seksi hissettiğiniz o ayakkabıları satın alın. Maaşınızın çoğunu yatırmış olsanız bile, bu sizin paranız, öyle değil mi?

LASTİK DEĞİŞTİRMEYİ ÖĞRENİN

Güç gerektiren bazı işlerde bir erkekten yardım istemek gerçekten güzel olabilir. Ama siz yine de kendi kendinize yetmek istemez miydiniz? Lastiğiniz patladığında yardım için saatlerce bekleyeceğinize, bu iş nasıl yapılır öğrenin. Kendinizi daha güçlü ve yenilmez hissedeceksiniz.

BANYONUZU PELÜŞLERLE SÜSLEYİN

Sevgilinizin tuvaleti kullandıktan sonra klozet kapağını kapamamasından şikayet ettiğinizi duyar gibiyiz. Siz iyisi mi, klozet kapağını pelüş bir örtüyle kapatın. Böylece hem bu tip süslemelere gözü alışacak, hem de kapağı kapamadan banyodan çıkamayacak. Evlenmeden ve kimse size laf etmeye başlamadan önce kokoş tarafınızı olabildiğince yaşatmaya bakın.

PARA BİRİKTİRİN

Sadece güzel bir düğün yapabilmek için değil, kendiniz için de kenara para koyun. Bu, vadeli hesap açmak, altın almak veya bir emeklilik planına dahil olmak şeklinde olabilir. Tüm hesaplarınızı eşinizle paylaşmaya başlamadan önce, para biriktirmeye başlayın. İleride ne olacağını bilemezsiniz; siz kendinizi güvence altına aldığınızdan emin olun.

AİLENİZLE DAHA ÇOK ZAMAN GEÇİRİN

Arkadaşlarınızla vakit geçirmek veya sevgilinizle baş başa kalabilmek için ihmal ettiğiniz ailenizle ileride ne kadar zaman geçirebileceğinizi bilemezsiniz. Şu anda yaşadığınız yere uzak bir ülkede yaşayan biriyle evlenmeye karar verdiğinizde her şeyi bırakıp gitme olasılığınız her zaman var. Ailenizi yılda sadece bir ya da iki defa tatillerde görme olasılığınızı düşünerek, onlarla daha çok birlikte olun.

BİR EVCİL HAYVAN EDİNİN

Eşinizin bir kediye ya da köpeğe Pamuk ismini koyma olasılığının çok düşük olduğunu eminiz siz de kabul edersiniz. Siz en iyisi şimdiden kendi köpeğinize istediğiniz ismi verin ki ileride kocanızla aranızda bu yüzden bir tartışma çıkmasın. Yatağınıza daimi bir erkek almadan önce, evcil hayvanınızla yatakta bol bol zaman geçirmenin keyfinden de geri kalmayın.

İSTEDİĞİNİZ KADAR YİYİN

Zayıflık veya fit kalma takıntısı sadece kadınlarda değil, erkeklerde de var. Yanlarında hep güzel vücutlu kadınların olmasını isteyen erkekler, evlendiklerinde eşlerinin üzerinde hakimiyet kurmaya çalışırlar. Siz de her yediğinize karışan biriyle evlenebileceğinizi hesaba katarak, olabildiğince abur cubur tüketin.

BANYODA İSTEDİĞİNİZ KADAR ZAMAN GEÇİRİN

Sabahları duşa girdiğinizde arkanızdan birinin duşa gireceği düşüncesi sizi hızlı hareket etmeye zorlayabilir. Siz en iyisi şimdiden suyunuzu istediğiniz kadar harcayıp, banyoda olabildiğince fazla zaman geçirin.

HAYRANLIK DERECENİZİ ABARTIN

Bazı film ya da dizi yıldızlarına olan hayranlığınızı bazı erkekler anlamayabilir. Bunun için onları zorlamayın. Bekar günlerinizin tadını çıkartın ve bilgisayarınızın duvar kağıdını Josh Holloway yapmaktan, kapınızın arkasına Jude Law'un posterini asmaktan çekinmeyin.

HAYALİNİZDEKİ DÜĞÜNÜ PLANLAYIN

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın ve düğününüz için plan yapın. Bol bol dergi karıştırın, düğün mekanlarından fiyatlar alın ve kuyumcuların kapısını aşındırın. Erkeklerin böyle şeylere tanık olduklarında kaçabileceğini düşünerek içinizden geldiği gibi araştırma yapın.

Kaynak: H2

Evlenmeden önce Mutlaka Yapmanız Gerekenler! cevir Kaydet kadin14737
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Evlenmeden önce Mutlaka Yapmanız Gerekenler! ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Evlenmeden önce Mutlaka Yapmanız Gerekenler! yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi