Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Esra Ceyhan, Kızı Ayşe Ye Doğum Günü Partisi Düzenliyor!... Mahmut Tuncer ın Eşi ışıl Tuncer Cici Annesi Olduğu Minik Ayşe Ye Ne Hediye Aldı?

Esra Ceyhan 3. yaşına giren kızı Ayşe ye Polonezköy Beyaz Bahçe de bugün doğum günü partisi düzenliyor...  Minik Ayşe nin yaş günü  kutlamasına Müşerref     Akay, Mahmut Tuncer ve eşi Işıl Tuncer in yanı sıra çok sayıda ünlünün katılması bekleniyor...  Işıl Tuncer, cici annesi olduğu Ayşe ye doğum günü hediyesi olarak “bilezik” almış.

Esra Ceyhan, Kızı Ayşe Ye Doğum Günü Partisi Düzenliyor!... Mahmut Tuncer ın Eşi ışıl Tuncer Cici Annesi Olduğu Minik Ayşe Ye Ne Hediye Aldı? cevir Kaydet ucankus2506
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Esra Ceyhan, Kızı Ayşe Ye Doğum Günü Partisi Düzenliyor!... Mahmut Tuncer ın Eşi ışıl Tuncer Cici Annesi Olduğu Minik Ayşe Ye Ne Hediye Aldı? ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Esra Ceyhan, Kızı Ayşe Ye Doğum Günü Partisi Düzenliyor!... Mahmut Tuncer ın Eşi ışıl Tuncer Cici Annesi Olduğu Minik Ayşe Ye Ne Hediye Aldı? yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik uçan kuş Manken Resmi