Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


En İyi Arkadaşım Dizisi

konağı ele geçirip yerine "residence" dikmekte kararlı olan irfan, yine haince bir plan hazırlayarak halkını zor durumda bırakır. içinde bin ytl olan bir çantayı, nermin'e, onun saflığından bunaklığından yararlanarak imzalı bir makbuz karşılığında bırakırlar. "bu para karar vermenizi kolaylaştırır. eğer hala konağı satmak istemiyorsanız, yarın parayı verir, makbuzu alırsınız" diyerek çıkarlar. akşam tolga derya eve döndüklerinde nermin'e parayı aldığı için çok kızarlar. ertesi gün irfan geldiğinde parayı geri vermeyi kararlaştırırlar. gece herkes uyuduğunda irfan adamları gizlice eve girip çantayı çalarlar. ertesi sabah irfan eve geldiğinde tolga ona konağı satmak istemediklerini parasını iade edeceklerini söyler ama çanta ortada yoktur. irfan onlara parasını geri vermeleri için iki saat süre tanır. yoksa onları kanuni yollara başvurabileceğini konağı alabileceğini söyler. halkı zamanında parayı irfan'a teslim edebilecekler mi?

barış'ın derdi ise yaz okulunda kurulan basketbol takımına girebilmektir. mert takımda oynamakta alara'nın ilgisini üzerine çekmektedir. konuda cino'dan yardım ister.

cin okulu'nda büyük cin'in doğumgünü kutlaması vardır. okulun kötü cinleri sıfırcı adamları büyük cin'e hediye ettikleri lanetli yüzükle onu kendi saflarına çekerler. büyük cin taktığı yüzük sayesinde artık kötülükler kraliçesi eris'in sadık bir hizmetçisi olmuştur. gülperi cino büyük cin'e olduğunu anlamaya çalışırken, yüzük cino'nun eline geçer. onu cino'nun elinden almanın bir yolu vardır ama yol cino'nun yok olmasına neden olabileceği ihtimali yüzünden büyük cin'i düşündürmektedir.
Anahtar Kelimeler: En İyi Arkadaşım dizisini izle,En İyi Arkadaşım hakkında , En İyi Arkadaşım eski bölümlerini izle diziler314
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi