Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Dikkat!... Gazeteci Anne Ve Babanın Oyuncu Kızı!... Gül&kenan Erçetingöz ün Oyunculuğa Adım Atan Kızları Burcu Kıratlı Hedeflerini Anlattı!.. Burcu Türkiye Den Ve Hollywood Tan “idol” Olarak Kimi Görüyor? ışte Genç Oyuncunun Açı

İşte Gül-Kenan Erçetingöz'ün kızları Bucu Kıratlı "Elde Var Hayat"ın Yağmur'u ile yapılan röportaj:   Kendinizden biraz bahseder misiniz?
21 yaşındayım. Aslan burcuyum ve burcumun bütün özelliklerini taşıyan biriyim. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümü'ndeyim. Aynı zamanda Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda oyunculuk yapıyorum. Onun dışında eğlenceli olduğumu söylerler.    
   Elde Var Hayat izleyicileri tarafından çok beğeniliyosunuz. Çevrenizdekilerden nasıl tepkiler alıyosunuz? Dışarı çıktığınızda sizi tanıyorlar mı?
Genelde canlandırdığım Yağmur karakteriyle çok benzediğimi söylüyorlar ve çok olumlu tepkiler alıyorum. Daha çok gençler arasında tanınıyorum.  
Elde Var Hayat dizisinde oynamayı neden kabul ettiniz?

BSK yapım ve TRT ile çalışmak benim için güzel bir avantaj olacağı için..

Oyunculuk yaparken neler hissediyorsunuz, hiç kendinize "neden bu işi yapıyorum" diye sorduğunuz oldu mu?

Oynarken kendimi canladırdığım karaktere ve yönetmene verdiğim için o an tam anlayamıyorum. Ama dünyanın en güzel işini yaptığımı söyleyebilirim.


Peki şu an farklı olarak yapmak istediğiniz birşeyler var mı? Eğer düşlediğiniz işleri yaparsanız diziye de devam edebilir misiniz?

Şu an zaten düşlediğim işi yapıyorumiyatroda oynuyorsunuz ve devam eden bir öğrencilik hayatı... Okula nasBu aralar hem dizi hem tiyatro çok yoğun olduğum için malesef okulumu 2. dönem dondurmak zorunda kaldım.

Kendinize örnek aldığınız oyuncular var mı?

Benim için oyunculuk "Nasıl göründüğünü düşünmeden oynamaktır" onun için kesinlikle Nurgül Yeşilçay. Dünya starı olarak da Kate Blanchett ve Catherine Zeta Jones..

Yeteneğinizi ne zaman keşfettiniz?

Çocukluğumdan beri tiyatro oyunlarında ve gösterilerde hep yer aldım ama asıl Müjdat Gezen Tiyarosu'nun kadro seçimlerinde 300 kişi arasından 21 kişi seçildi. Aralarında benim de olmam oyunculuk anlamında kendimi keşfetmeme neden oldu..

Oyunculuk eğitimi sence neden önemli ve sana Burcu Kıratlı olarak neler kattı?

Oyunculuk eğitimi her açıdan önemli. Nasıl durman gerektiğini öğrenmek için!..  için.Hayat, Emre Altuğ, Ahmet Kural, Yener Yetkin, Orhan Aydın, Okul, Müzik, oyunculuk... Bu isimler size ne ifade ediyor? 


Elde Var Hayat : aile, sevgi, dostluk
Emre Altuğ : İyi bir baba
Ahmet Kural : Klarnet, başarılı, yetenekli, karizmatik...
Yeter Yetkin : Sakar ama tatlı
Orhan Aydin :Gerçek dayım gibi
Okul : Eğitim
Muzik : Olmazsa olmazsım
Oyunculuk : Benim için herşey..
Dikkat!... Gazeteci Anne Ve Babanın Oyuncu Kızı!... Gül&kenan Erçetingöz ün Oyunculuğa Adım Atan Kızları Burcu Kıratlı Hedeflerini Anlattı!.. Burcu Türkiye Den Ve Hollywood Tan “idol” Olarak Kimi Görüyor? ışte Genç Oyuncunun Açı cevir Kaydet ucankus33438
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Dikkat!... Gazeteci Anne Ve Babanın Oyuncu Kızı!... Gül&kenan Erçetingöz ün Oyunculuğa Adım Atan Kızları Burcu Kıratlı Hedeflerini Anlattı!.. Burcu Türkiye Den Ve Hollywood Tan “idol” Olarak Kimi Görüyor? ışte Genç Oyuncunun Açı ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Dikkat!... Gazeteci Anne Ve Babanın Oyuncu Kızı!... Gül&kenan Erçetingöz ün Oyunculuğa Adım Atan Kızları Burcu Kıratlı Hedeflerini Anlattı!.. Burcu Türkiye Den Ve Hollywood Tan “idol” Olarak Kimi Görüyor? ışte Genç Oyuncunun Açı yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik uçan kuş Manken Resmi