Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Dabbe


amerika'da esrarengiz intihar olayları biribirini takip etmektedir. ülkenin her yerinden insanlar, birbirinden korkunç yöntemlerle ölmeyi seçmektedir. benzer bir olay, türkiye'de yaşanır. izmir'de tarık isimli bir genç, dehşet verici bir şekilde intihar ettiğinde, polis yakın arkadaşlarını sorguya çeker.

cem, sema hande, ölmeden önce adeta bir internet bağımlısına dönüşmüş olan tarık'tan e-postalar almışlardır. işin ilginç yanı tarık'ın ölümünden sonra e-postaları almaya devam ederler. e-postalara, korkunç görüntüler eşlik etmektedir. gençlerin hayatında bir süre sonra, dehşet verici düşlerle gerçekler birbirine karışmaya başlar. hande, kuran'da sözü geçen dünyanın sonunu muştulayan dabbe'tül arz'ın gerçekleşmeye başladığını fark eder.

filmin yönetmeni, japonya'da sayısız kısa film prodüksiyona imza atmış uluslararası ödüller almış, genç bir sinemacı olan hasan karacadağ. uzakdoğu'da, korku türünün önemli yönetmen senaristleriyle çalışma imkanı bulmuş sinemacının ilk uzun metrajlı filmi olan dabbe, ringu benzerlerinden ciddi anlamda etkilenmişe benziyor.

ç.k.
sinema2978
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi