Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


CHM Editor

Boyutu:1.73 Mb

İşletim Sistemi:WindowsNT/2000/2003/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
chm editor, chm dosyaların çevrilmesi düzeltilmesi için kullanılabilecek bir wysıwyg (ne görüyorsanız onu alırsınız) tarzında bir editördür. chm biçimindeki yardım dosyalarını kolay hızlı bir şekilde bir dilden başka bir dile çevirebilirsiniz. ayrıca, chm tarzındaki e-kitaplar için mükemmel bir araç. chm editor'u kullanarak bir kerede birçok görevi yapabilirsiniz.

program sayesinde araçlara gerek kalmadan chm dosyalarını kaydedebilir, değiştirebilir düzenleyebilirsiniz. örneğin, bir chm yardım dosyası veya e-kitap dosyası açtınız. standart olarak chm dosyasının içeriğini değiştiremezsiniz. ancak chm decompiler (kaynak kodlarına dönüştürme) sayesinde işi yapabilirsiniz. chm editor sayesinde içeriğini tümüyle araca kaynak kodlarına dönüştürmeye gerek kalmadan düzenleyebilirsiniz. değişikliği yine aynı dosyanın içine kaydedebilirsiniz.

programın diğer chm düzenleme programlarından farkı ise dahili 'translate/çeviri' içinde barındırması. sayede bir chm dosyasını çeşitli dillere çevirebilirsiniz. hem düzenleme hem farklı dillere çevirme işini aynı yapı içinde yapabiliyor.

program bunun için 'google' 'yahoo' çeviri motorunu kullanıyor. yazılımlar programın içine bütünleştirilmiş. sayede açmış olduğunuz ingilizce, fransızca, ispanyolca, italyanca, almanca, çince, rusça, arapça dillerine ait bir chm tarzdaki yardım dosyasını çeviri motorlarını kullanarak farklı bir dile çevirebilirsiniz. bunun içinde araç çubuğunda bulunan 'translator' kısmından dil seçimi yapmanız yeterli. seçtiğiniz dil doğrultusunda google yahoo üzerinden metin çevrilmesi gerçekleştirilir. (bunun için internet bağlantısına ihtiyaç duyulur.) ayrıca eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, programın internete çıkışına izin vermelisiniz.

program wysıwyg tarzından bir chm düzenleme programıdır. sayede kolay bir şekilde hiç html bilginiz olmasada yardım dosyalarını kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. artık kaynak kodlarına ayrıştırmadan rahat bir şekilde bunu gerçekleştirebilirsiniz.

programın bazı özellikleri kısaca şekilde:

geçerli sayfa için karakter dönüştürebilir.
vekil sunucu desteği var.
resim işleme mevcut.
html'ye dönüştürebilir.
sayfa içinde resim, link çizgi ekleyebilir.
çoklu dil desteği var.
yazı tipi, renk, hizalama gibi seçenekler var.
çeviri (google yahoo'yu kullanarak) ingilizce, fransızca, ispanyolca, italyanca, almanca, çince, rusça, arapça, bulgraca, fince, isveççe, yunanca, hintçe, japonca, korece, norveççe, hırvatça, çekçe, romence, portekizce, lehçe, hırvatça gibi diller arası yapabilir.
program sayesinde hem chm dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz, hem sadece metin çevirisi yaptırabilirsiniz.

kısıtlama lisans:
programın deneme süresi gündür. daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. lisanslı fiyatı ise 39€'dur.

chm-editor-programi_indir42575

Programını indir dosyalar42575
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:

Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi