Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Benim Süper Libidom

"400">Erkeklerin hormon salgıları günden güne pek fazla değişmeyen bir grafik seyrederken, kadınların libidosu bir ay boyunca yaşanan hormon değişikliklerine bağlıdır. Vücudunuzdaki değişiklikleri bilirseniz, cinsel arzunuzun yüksek olduğu günleri rahatça tespit edebilirsiniz.

1-11. gün arası:

Cinsel istek yavaşça yükselir Bazı kadınlar adet döneminde seksi aklından bile geçirmezken, bazıları bunu cinsellik için bir engel olarak görmez. Adet dönemindeki hormonal düşüş, PMS rahatsızlıklarını azaltırken, bazı kadınlar bu durumu artan bir cinsel istek olarak değerlendirebilir. Bu dönemde artan kayganlık da seks için iyi bir ortam oluşturur. Bu dönemde şehveti artırmak için; kendinizi fanteziler kurarak sekse hazırlayın. Uykuya dalmadan önce veya sabah duşunuzu yaparken, seksi düşünmeyi alışkanlık edinin.

12-16. günler arası:

Erkekleri en çok etkilediğiniz dönem Bu dönem sevgiliniz eve girer girmez üzerine atladığınız gündür. Kendinizi son derece enerjik hissedersiniz ve en akıl almaz pozisyonları denemeye açık olursunuz. Bu, ostrojen ve progesteron hormonlarının seviyesinin yükselmesi sayesinde meydana gelir. Hormonların etkisiyle cildiniz pırıl pırıldır ve göğüsleriniz daha dolgun görünür. Bu dönemde şehveti artırmak için; hızlı seks raundlarını deneyebilirsiniz.

17-28. günler arası:

İkinci bir cinsel düşüş On yedinci günden sonra, fark etseniz de etmeseniz de, libidonuz hafif bir düşüşe geçer. 22. veya 23. günde adet öncesi sendromları hissedebilirsiniz. Bu dönemde şehveti artırmak için; ikinci bir yüksek libido periyodu yaşayanlardansanız, bu avantajınızı uzun seks maratonlarıyla değerlendirin. Bu şanslı gruba dahil değilseniz ve sancılarınız varsa, orgazmın adet sancılarını azalttığını unutmayın.

Benim Süper Libidom cevir Kaydet kadin11684
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Benim Süper Libidom ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Benim Süper Libidom yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi