Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Affedilmeyen Dizisi

güneydoğu'da komutan koruması olarak askerliğini yapan aziz, bir operasyon sırasında yaralanarak gazi olur evine döner. annesi askerdeyken vefat etmiş, babasını ise zaten yaşından beri hiç görmemiştir. mahallede bir tek nişanlısı ayşe vardır onun yolunu gözleyen..

eski bir kamyonetle yük eşya taşımaya başlar. bir yandan da, dünyadaki tek varlığı sevdiceği ayşesi ile evlenmek için para biriktirmektedir.

derken bir gece, tek göz gecekondusunun kapısı çalar. babasının arkadaşı olduğunu söyleyen necmi baba adında bir adam, onu babasına götürmeye gelmiştir.

aziz, babası kemal arif karagülle'nin çok zengin meşhur bir kabadayı olduğunu öğrenir. çok küçükken onları terkedip giden babasına öfke dolu olduğu için onunla görüşmeye gitmez. kemal arif düşmanları tarafından vurulur. ölüm döşeğinde, babalık görevlerini yerine getirmediği için oğlundan diler hayata gözlerini yumar. artık bütün maddi zenginliği yıllardan beri sürdürmeye çalıştığı kabadayılık geleneği aziz'e miras kalmıştır.

aziz mirası reddeder kendi sakin hayatına, ayşe sine döner. ancak düğün günü babasının düşmanlarının silahlı saldırısına uğrarlar. ayşe ölüm döşeğinde yaşama tutunmaya çalışır ama sonunda dayanamayarak hayata gözlerini yumar.

aziz, ayşe sinin kanlı mendilini yatağın ucuna bağlar ona bir söz verir;

"-bu mendil burada kaldığı sürece allah affetsin beni, sen.."

babasının sağ kolu olan necmi baba, onun için bir plan yapar.

aziz dostu-düşmanı herkes tarafından öldü bilinecek başka bir kimlikle, babasını karısını öldüren mafya organizasyonun başındaki adamın yani özdemir bey'in yanına sokulacaktır. özdemir bey aziz'i, öldürdüğü kemal arif'in oğlu olduğunu bilmeden işe alır. intikam için yanıp tutuşan aziz, kaderin garip cilvesiyle karşı karşıya kalmıştır; çünkü işi, özdemir bey'in şımarık kızı duygu'ya korumalık yapmaktır.

can almaya gelen aziz, acaba şimdi düşmanının kızının canını koruyacak mıdır?..
Anahtar Kelimeler: Affedilmeyen dizisini izle,Affedilmeyen hakkında , Affedilmeyen eski bölümlerini izle diziler1143
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi